Egy igazán fontos és számunkra nagyon értékes elismerésről
Az Országos Mentőszolgálat Közép-dunántúli Regionális Mentőszervezete nevében Dr. Jászkuti Ákos Péter regionális igazgató fejezte ki köszönetét – Regionális Igazgatói Köszönetben részesítve Egyesületünket – a Vízimentők Magyarországi Szakszolgálatának a régióval fenntartott, kiemelkedően eredményes szakmai együttműködésünkért.
A köszönetben kitért arra, hogy a közös feladatellátás során kialakult magas szintű szakmai összhang, valamint a földi és vízi mentési tevékenység összehangolt működése jelentős mértékben járult hozzá a sürgősségi ellátás hatékonyságához. A kölcsönös szakmai tiszteletre épülő, példaértékű együttműködés, valamint a köz szolgálatában végzett összehangolt tevékenységünk elismeréseként kapta Egyesületünk ezt a köszönetet.Az elismerés kiemeli Bagyó Sándor, Egyesületünk elnökének a partnerség fenntartásában és fejlesztésében vállalt szerepét.
Hálásan köszönjük, és nagyon büszkék vagyunk erre az elismerésre, amely valóban egy nagyon régóta fennálló partnerség és bajtársi együttműködés megerősítése.




