Riasztás, segélykérés: +36 30 383 8383

Gyerektábor program

2023

A programok - illetve azok sorrendje - időjárástól függően változhatnak.

BENTLAKÁSOS TÁBOR
VASÁRNAP HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT
  08:00
Reggeli
08:00
Reggeli
08:00
Reggeli
08:00
Reggeli
08:00
Reggeli
08:00
Reggeli
09:00-11:30
Úszásszint felmérés, úszás, vízi játékok
09:00-11:30
Szabaduló fogások gyakorlása szárazföldön, majd úszás, önmentés és szabaduló fogások gyakorlása vízben
09:00-11:30
Úszásoktatás, önmentés és társmentés gyakorlás
09:00-11:30
Biciklitúra, számháború
09:00-11:30
Vízimentő foglalkozások: hajózás, ismerkedés a Rupert sürgősségi mentőhajóval, vagy a Keszthely Lomac-kal
09:00-10:00
Pakolás, rendrakás, tábor zárás
12:30
Ebéd
12:30
Ebéd
12:30
Ebéd
12:30
Ebéd
12:30
Ebéd
10:00-tól hazautazás
13:30
Csendes pihenő
13:30
Csendes pihenő
13:30
Csendes pihenő
13:30
Csendes pihenő
13:30
Csendes pihenő
 
14:00-15:00
Elméleti oktatás: vizek veszélyei, magatartási szabályok vízpart mellett és fürdőzés közben, önmentési alapismeretek
14:00-15:00
Elméleti oktatás: baleset megelőzés, veszélyes helyzetek felismerése, balesetek okai, kommunikáció, társmentés
14:00-15:00
Elméleti oktatás: eszközös társmentési alapismeretek (mentőbója, -heveder, -patkó, és -gyűrű, dobózsák)
14:00-15:00
Elsősegélynyújtási alapismeretek, újraélesztés gyakorlása
14:00-17:00
A héten tanultak gyakorlása, vízibiciklizés, vízibomba-csata, strandolás
15:00-17:30
Beérkezés a táborba
15:00-17:00
Úszás gyakorlás, önmentés gyakorlás, állóképesség fejlesztés, sorverseny
15:00-17:00
Társmentés vízben
15:00-17:00
Eszközös társmentés gyakorlás
15:00-17:00
A héten tanultak ismétlése, társmentés gyakorlás
18:00
Vacsora
18:00
Vacsora
18:00
Vacsora
18:00
Vacsora
18:00
Vacsora
18:00
Sütögetés
19:00
Tábornyitó, ismerkedés, vetélkedők
19:00
Játékos esti foglakozások, szabad foglalkozás
19:00
Játékos esti foglakozások, szabad foglalkozás
19:00
Játékos esti foglakozások, szabad foglalkozás
19:00
Játékos esti foglakozások, szabad foglalkozás
19:00
„Kis vízimentő” buli
21:00
Elcsendesedés
21:00
Elcsendesedés
21:00
Elcsendesedés
21:00
Elcsendesedés
21:00
Elcsendesedés
21:00
Elcsendesedés
22:00
Villanyoltás
22:00
Villanyoltás
22:00
Villanyoltás
22:00
Villanyoltás
22:00
Villanyoltás
22:00
Villanyoltás

NAPKÖZIS TÁBOR
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK
  08:50
Érkezés a táborba
08:50
Érkezés a táborba
08:50
Érkezés a táborba
08:50
Érkezés a táborba
08:50
Érkezés a táborba
 
09:00-11:30
Úszásszint felmérés, úszás, vízi játékok
09:00-11:30
Szabaduló fogások gyakorlása szárazföldön, majd úszás, önmentés és szabaduló fogások gyakorlása vízben
09:00-11:30
Úszásoktatás, önmentés és társmentés gyakorlás
09:00-11:30
Biciklitúra, számháború
09:00-11:30
Vízimentő foglalkozások: hajózás, ismerkedés a Rupert sürgősségi mentőhajóval, vagy a Keszthely Lomac-kal
12:30
Ebéd
12:30
Ebéd
12:30
Ebéd
12:30
Ebéd
12:30
Ebéd
13:30
Csendes pihenő
13:30
Csendes pihenő
13:30
Csendes pihenő
13:30
Csendes pihenő
13:30
Csendes pihenő
14:00-15:00
Elméleti oktatás: vizek veszélyei, magatartási szabályok vízpart mellett és fürdőzés közben, önmentési alapismeretek
14:00-15:00
Elméleti oktatás: baleset megelőzés, veszélyes helyzetek felismerése, balesetek okai, kommunikáció, társmentés
14:00-15:00
Elméleti oktatás: eszközös társmentési alapismeretek (mentőbója, -heveder, -patkó, és -gyűrű, dobózsák)
14:00-15:00
Elsősegélynyújtási alapismeretek, újraélesztés gyakorlása
14:00-17:00
A héten tanultak gyakorlása, vízibiciklizés, vízibomba-csata, strandolás
15:00-17:00
Úszás gyakorlás, önmentés gyakorlás, állóképesség fejlesztés, sorverseny
15:00-17:00
Társmentés vízben
15:00-17:00
Eszközös társmentés gyakorlás
15:00-17:00
A héten tanultak ismétlése, társmentés gyakorlás
18:00
Hazamenetel
18:00
Hazamenetel
18:00
Hazamenetel
18:00
Hazamenetel
18:00
Sütögetés
        19:00
„Kis vízimentő” buli
21:00
Hazamenetel


Ismerje meg támogatóinkat

MOL
MOL-Új Europa
FGSZ
Das Welt Auto
PwC Magyarország
Telekom
Hungarikum Alkusz
Szoftver.hu
Innovációs és Technológiai Minisztérium
Balaton Fejlesztési Tanács
GARMIN
Halker
Nemzeti Örökségvédelmi Fejlesztési Nonprofit Kft.
Helikon
Rudi Transport Kft.
Abroncs kereskedőház
Bethlen Gábor Alapkezelő
MINISZTERELNÖKSÉG

Ismerje meg együttműködő partnereinket

Pannon-Work
Sea-Help
Pest Megyei Kutató-Mentő Szolgálat
Az Országos Meteorológiai Szolgálat
Rádiós Segélyhívó és Infokommunikációs Országos Egyesület
Prohuman
Wein János Alapítvány
BL YachtClub & Apartments
Balatonfüredi Yacht Club
Képmás
Bujdosó Pincészet
AbOvo Média Kft.
Rudy Project
CodeVision Kft.
Igor Corner Internet Kft.
CarNet csoport
melodiak
Kürt Zrt
Galco
1%